Kampania trwa już od kilku tygodni a teraz zaczyna przyśpieszać, stawiam już duże banery rozdaję ulotki, gazetki. Bardzo mi się podoba wyjście do ludzi i rozmowy bezpośrednie z potencjalnymi wyborcami. Również atmosfera panująca w około jest przyjazna nie ma, nie potrzebnych zgrzytów i uszczypliwości. Od następnego tygodnia "ruszam" z roznoszeniem ulotek a także postaram się jak najczęściej kontaktować z ludźmi aby móc wysłuchać ich potrzeb a także oczekiwań.
piątek, 31 października 2014
piątek, 24 października 2014
poniedziałek, 20 października 2014
Królowe w Pałacu Ossolińskich
Bardzo udane spotkanie z kobietami na którym była również europoseł Julia Pitera. Dyskusja na różne tematy przy kawie to jest to co trzeba powtarzać częściej... Liczę, że jeszcze mi się uda jakieś spotkanie zorganizować ;-) Dziękuję wszystkim za obecność.
wtorek, 14 października 2014
Teraz Siedlce - początek kampanii
"Teraz Siedlce" pod tym hasłem będzie prowadzona kampania PO w Siedlcach.
Dnia 11 października odbyła się prezentacja mojej osoby jako kandydatki do sejmiku wojewódzkiego a także Jacka Kozaczyńskiego kandydata na Prezydenta Siedlec. Również radni mieli okazję się pokazać wyborcom podczas tej imprezy. Myślę, że to dobry początek kampanii...
piątek, 10 października 2014
czwartek, 9 października 2014
Odsłonięcie pomnika Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
W Siedlcach został odsłonięty pomnik Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego. Ta inicjatywa od początku budziła w społeczeństwie wiele emocji. Ludzie wyrażali swoje opinie czy pomnik powinien być w Siedlcach czy też nie... Każdy z nas ma prawo do własnego zdania... lecz pamiętajmy, że mimo wielu kontrowersji był Prezydentem wybranym w demokratycznych wyborach...
Subskrybuj:
Posty (Atom)






.jpg)
