
W piątek 23 września o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie mieszkańców Siedlec z Europosłem Jolantą Hibner na placu im. generała Władysława Sikorskiego. Na spotkaniu będzie również obecny poseł Jacek Kozaczyński także moja osoba będzie uczestnikiem tego spotkania. Następnie ja z Panią Jolantą udamy się do Sokołowa Podlaskiego gdzie w hotelu "Stara Drukarnia" przy ulicy Lipowej 82 odbędzie się mały kongres kobiet którego tematem jest "Rola kobiet w polityce".
Serdecznie wszystkich zapraszam do Siedlec a kobiety również do Sokołowa Podlaskiego.
Serdecznie wszystkich zapraszam do Siedlec a kobiety również do Sokołowa Podlaskiego.