środa, 21 września 2011

Europoseł Jolanta Hibner odwiedzi nasz region

W piątek 23 września o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie mieszkańców Siedlec z Europosłem Jolantą Hibner na placu im. generała Władysława Sikorskiego. Na spotkaniu będzie również obecny poseł Jacek Kozaczyński także moja osoba będzie uczestnikiem tego spotkania. Następnie ja z Panią Jolantą udamy się do Sokołowa Podlaskiego gdzie w hotelu "Stara Drukarnia" przy ulicy Lipowej 82 odbędzie się mały kongres kobiet którego tematem jest "Rola kobiet w polityce".

Serdecznie wszystkich zapraszam do Siedlec a kobiety również do Sokołowa Podlaskiego.

poniedziałek, 19 września 2011

Prawybory na stronie Tygodnika Siedleckiego

Na internetowej stronie Tygodnika Siedleckiego ruszyły właśnie prawybory internautów odwiedzających tę witrynę i chociaż to tylko pewnego rodzaju wyborczy sondaż, proszę Was - wesprzyjcie mnie i tutaj: http://www.tygodniksiedlecki.com/N_mapka_ankieta.php?id=10

Z góry dziękuję :)

wtorek, 6 września 2011

Rozpoczecie szkoły

Wicestarosta Marta Sosnowska wzięła udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2011/2012 w Zespole Szkół Nr 1 im, K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim.

Podczas uroczystości w imieniu Zarządu Powiatu Sokołowskiego złożyła podziękowania za wieloletnią pracę ba stanowisku Dyrektora Bursy Międzyszkolnej Pani Annie Paplińskiej wręczając jej okolicznościowy list i kwiaty.
W przemówieniu Wicestarosta mówiła o wprowadzonych zmianach w placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Sokołowski oraz o planach na najbliższą przyszłość – i tych dotyczących prac inwestycyjnych w ZS1  jak i tych związanych z realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszy Społecznego.

Dożynki Powiatowe


21 sierpnia 2011 r. w Sokołowie Podlaskim odbyły się uroczyste obchody Święta Plonów – DOŻYNKI POWIATOWE 2011.
Patronat honorowy nad uroczystościami objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki, Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Biskup Drohiczyński Antoni Pacyfik Dydycz.
Święto Plonów rozpoczął korowód delegacji dożynkowych z wieńcami, któremu przewodziła Orkiestra Dęta OSP Sokołów Podlaski. W korowodzie uczestniczyli organizatorzy i zarazem gospodarze Dożynek, przedstawiciele gmin z terenu powiatu sokołowskiego z władzami samorządowymi na czele oraz zaproszeni goście. Wśród nich znalazł się Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki.
Uroczysta Msza Święta w intencji rolników i ich plonów odbyła się w Kościele p.w. Miłosierdzia Bożego, a celebrował ją Ksiądz Prałat dr Zbigniew Rostkowski. Podczas Mszy Św. dokonał on również poświęcenia wieńców i chlebów dożynkowych.

wiecej na http://www.powiat-sokolowski.pl/aktualnosci/63-aktualnosci/246-doynki-powiatowe-2011-.html