"Teraz Siedlce" pod tym hasłem będzie prowadzona kampania PO w Siedlcach.
Dnia 11 października odbyła się prezentacja mojej osoby jako kandydatki do sejmiku wojewódzkiego a także Jacka Kozaczyńskiego kandydata na Prezydenta Siedlec. Również radni mieli okazję się pokazać wyborcom podczas tej imprezy. Myślę, że to dobry początek kampanii...

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz