niedziela, 23 listopada 2014

10 wynik na 170 kandydatów

7729 – jest to liczba głosów popierających moją kandydaturę w wyborach samorządowych na radną sejmiku województwa mazowieckiego. Jest to większa ilość głosów niż w poprzednich lecz nie uzyskałam mandatu mimo drugiego wyniku w okręgu 6 na liście Platformy Obywatelskiej. W mieście Siedlce uzyskałam 2 wynik za liderem listy PiS Karolem Tchórzewskim. Natomiast w powiecie siedleckim osiągnęłam 1086 głosów co dało mi 3 rezultat za liderem listy PiS (2 wynik w powiecie siedleckim) i PSL (1 wynik w powiecie siedleckim).  Prawie taki sam wynik wyborczy osiągnęłam w powiecie sokołowskim, ale tutaj zostałam wyprzedzona przez 2 osoby z listy PSL i lidera listy PiS. W innych powiatach uzyskiwałam gorsze poparcie.

Swój wynik uważam, że jest dobry ponieważ PO w naszym okręgu straciło ok 13 tys. głosów od poprzednich wyborów, a mi udało się uzyskać większe poparcie od społeczeństwa. Niestety zabrakło ok 3 tys. głosów na listę  aby uzyskać 2 mandaty do sejmiku, ponieważ miałam 2 wynik na liście i uzyskała bym status radnej sejmiku mazowieckiego. 10 wynik spośród 170 kandydatów którzy starali się uzyskać mandat radnego których przypada 9 na nasz okręg uważam za sukces.


Nie wycofuję się z życia publicznego i dalej będę starać się działać na poprawę życia w regionie. Mam nadzieję, że moje starania zostaną docenione i spotkam się z pozytywnym odbiorem mojej osoby. 

środa, 19 listopada 2014

PKW= cierpliwość

Tak PKW ćwiczy naszą cierpliwość... czekam tak samo jak wszyscy na oficjalne wyniki wyborów i doczekać się nie mogę... ale mam nadzieję ze jutro będą i skończy się ten długi czas oczekiwania.

wtorek, 18 listopada 2014

Wybory wybory i po wyborach...

Dziękuję wszystkim za oddane głosy na moją osobę.

Dalej czekam na oficjalne wyniki które będą najprawdopodobniej w środę. Pewnie Platforma Obywatelska osiągnęła gorszy wynik lecz nie chcę wyprzedzać faktów. Poczekam spokojnie na rezultaty. Wierzę w końcowy sukces...

wtorek, 11 listopada 2014

Pamiętajmy

Narodowe Święto Niepodległości- polskie święto narodowe, obchodzone co roku 11 Listopada, na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach  rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję. Święto państwowe ustanowione w ostatnich latach II RP, przywrócone w 1989r.


Mój nowy spot


wtorek, 4 listopada 2014

Hala sportowa w Sokołowie Podlaskim!!


Tak własnie będzie wyglądała hala sportowa w Sokołowie Podlaskiem. Osobiście jestem bardzo szczęśliwa, że udało się nam uzyskać dofinansowanie na budowę hali. Na jej budowę czekaliśmy od wielu lat na pewno będzie służyła młodzieży i całemu społeczeństwu.

Tutaj ja (Marta Sosnowska) jak podpisuję dokumenty w miejscu powstawania hali sportowej