W Siedlcach został odsłonięty pomnik Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego. Ta inicjatywa od początku budziła w społeczeństwie wiele emocji. Ludzie wyrażali swoje opinie czy pomnik powinien być w Siedlcach czy też nie... Każdy z nas ma prawo do własnego zdania... lecz pamiętajmy, że mimo wielu kontrowersji był Prezydentem wybranym w demokratycznych wyborach...

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz