czwartek, 9 października 2014

Odsłonięcie pomnika Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

W Siedlcach został odsłonięty pomnik  Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego. Ta inicjatywa od początku budziła w społeczeństwie wiele emocji. Ludzie wyrażali swoje opinie czy pomnik powinien być w Siedlcach czy też  nie... Każdy z nas ma prawo do własnego zdania... lecz pamiętajmy, że mimo wielu kontrowersji był Prezydentem wybranym w demokratycznych wyborach... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz