Kampania trwa już od kilku tygodni a teraz zaczyna przyśpieszać, stawiam już duże banery rozdaję ulotki, gazetki. Bardzo mi się podoba wyjście do ludzi i rozmowy bezpośrednie z potencjalnymi wyborcami. Również atmosfera panująca w około jest przyjazna nie ma, nie potrzebnych zgrzytów i uszczypliwości. Od następnego tygodnia "ruszam" z roznoszeniem ulotek a także postaram się jak najczęściej kontaktować z ludźmi aby móc wysłuchać ich potrzeb a także oczekiwań.



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz