Bardzo udane spotkanie z kobietami na którym była również europoseł Julia Pitera. Dyskusja na różne tematy przy kawie to jest to co trzeba powtarzać częściej... Liczę, że jeszcze mi się uda jakieś spotkanie zorganizować ;-) Dziękuję wszystkim za obecność.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz