To był już trzeci charytatywny mecz piłki nożnej zorganizowany przez siedlecką Platformę Obywatelską. Zgłosiło się siedem drużyn, każda wpłaciła po 200 złotych wpisowego.
Pieniądze trafiły na konto trzyletniej Oliwki, która jest po operacji nowotworu nerki i potrzebuje wsparcia.
- Kiedy organizujemy tego typu mecz czy aukcję, zarzuca się nam polityczne cele – powiedział radny Marek Kordecki. – Nie zamierzamy się jednak tym przejmować. Chcemy dalej pomagać. I zachęcamy do tego wszystkich, bez względu na poglądy polityczne.
Prócz 1400 złotych, na konto Oliwii trafią również pieniądze z licytacji gadżetów przekazanych przez Artura Boruca.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz