niedziela, 31 lipca 2011
Wybory Palamentarne 2011
Dnia 9 października odbędą się kolejne wybory do Sejmu i Senatu w RP. Minęły cztery lata od ostatnich zwycięskich dla Platformy Obywatelskiej... Dlatego następuje czas rozliczeń Platformy i jej koalicjanta z którym pełnili rządy w ostatnim czasie. Ja uważam, że nie był to czas stracony, dużo zostało zrobione lecz nie można spocząć na laurach i trzeba kontynuować rozpoczętą zmianę na lepsze. Dużym sukcesem rządu jest w miarę spokojne przebrnięcie Polski przez kryzys światowy. Wiele krajów ma ogromne kłopoty finansowe które mogą doprowadzić nawet do bankructwa. Również budowa dróg tak ważnych dla rozwoju przyśpieszyła w ostatnich latach, piękne stadiony dają nam nadzieję na wspaniałe widowisko sportowe którego będziemy świadkami w 2012 roku... Sporym sukcesem rządu jest pewna harmonia i gwarancja spokoju...
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz