Oddana do użytku po kapitalnym remoncie Sala Biała Miejskiego Ośrodka Kultury mieszcząca się przy ulicy Pułaskiego 6. zyskała nowy, elegancki wystrój. Zmienił się układ pomieszczeń na parterze, budynek został przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Dzięki platformie i windzie mogą one z bez przeszkód dostać się do środka. Poprawił się również komfort pracy artystów, powiększono garderobę, którą wyposażono w toaletę oraz prysznic. Dobudowano drugą klatkę schodową. Reprezentacyjna Sala Biała będzie pełnić swoje wcześniejsze funkcje jako miejsce koncertów, wystaw, spotkań i uroczystości. Koszt remontu całego obiektu zamknął się w kwocie 5,2 miliona złotych.
środa, 1 czerwca 2011
Otwarcie sali białej
Oddana do użytku po kapitalnym remoncie Sala Biała Miejskiego Ośrodka Kultury mieszcząca się przy ulicy Pułaskiego 6. zyskała nowy, elegancki wystrój. Zmienił się układ pomieszczeń na parterze, budynek został przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Dzięki platformie i windzie mogą one z bez przeszkód dostać się do środka. Poprawił się również komfort pracy artystów, powiększono garderobę, którą wyposażono w toaletę oraz prysznic. Dobudowano drugą klatkę schodową. Reprezentacyjna Sala Biała będzie pełnić swoje wcześniejsze funkcje jako miejsce koncertów, wystaw, spotkań i uroczystości. Koszt remontu całego obiektu zamknął się w kwocie 5,2 miliona złotych.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz