Oficjalne otwarcie nowego stadionu rozpoczęło się o godzinie 13:00 od przemówień i występów artystycznych. Pierwsze spotkanie na nowym obiekcie pomiędzy Pogonią Siedlce a Wartą Sieradz rozpoczęło się o godzinie 15:00. Mecz obfitował w wiele bardzo ładnych akcji i a także piłkarze pokazali charakter. Bramki strzelone w końcówce spotkania które już wielu uznawało za przegrane. Jednak zawodnicy wierzyli do końca w sukces i osiągneli cel. GRATULUJĘ AWANSU
Fragmenty meczu
Fragmenty meczu
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz