poniedziałek, 13 czerwca 2011

Pogon w II lidze!! Otwarcie stadionu

Siedlecka Pogoń na otwarcie nowego stadionu zremisowała z Wartą Sieradz 2:2, a bramkę na wagę remisu strzeliła w ostatniej akcji spotkania. Dzięki porażce Broni Radom Pogoń zapewniła już sobie awans do II ligi!
Oficjalne otwarcie nowego stadionu rozpoczęło się o godzinie 13:00 od przemówień i występów artystycznych. Pierwsze spotkanie na nowym obiekcie pomiędzy Pogonią Siedlce a Wartą Sieradz rozpoczęło się o godzinie 15:00. Mecz obfitował w wiele bardzo ładnych akcji i a także piłkarze pokazali charakter. Bramki strzelone w końcówce spotkania które już wielu uznawało za przegrane. Jednak zawodnicy wierzyli do końca w sukces i osiągneli cel. GRATULUJĘ AWANSU 

Fragmenty meczu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz