Dalej będę pełniła funkcję wicestarosty w powiecie sokołowskim. Osobiście jestem zadowolona z zaistniałej sytuacji ponieważ rozpoczęte zmiany a także plany na dalszy rozwój które zapoczątkowane zostały w poprzedniej kadencji chcę dokończyć ich realizację. Zaufaniem jakim obdarzyli mnie radni powiatu jest dla mnie mobilizacją do ciężkiej pracy. Mam nadzieję, że moi oponenci będą pozytywnie zaskoczeni i będą powoli przekonywać się do mojej osoby.
Leszek Iwaniuk ponownie został starostą sokołowskim.
Jarosław Puścion będzie przewodniczącym Rady Popwiatu
Jarosław Puścion będzie przewodniczącym Rady Popwiatu
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz