7729 – jest to liczba głosów popierających moją kandydaturę w
wyborach samorządowych na radną sejmiku województwa mazowieckiego. Jest to
większa ilość głosów niż w poprzednich lecz nie uzyskałam mandatu mimo drugiego
wyniku w okręgu 6 na liście Platformy Obywatelskiej. W mieście Siedlce
uzyskałam 2 wynik za liderem listy PiS Karolem Tchórzewskim. Natomiast w
powiecie siedleckim osiągnęłam 1086 głosów co dało mi 3 rezultat za liderem listy PiS (2 wynik w powiecie siedleckim) i PSL (1 wynik w powiecie siedleckim).
Prawie taki sam wynik wyborczy osiągnęłam
w powiecie sokołowskim, ale tutaj zostałam wyprzedzona przez 2 osoby z listy
PSL i lidera listy PiS. W innych powiatach uzyskiwałam gorsze poparcie.
Swój wynik uważam, że jest dobry ponieważ PO w naszym okręgu straciło ok 13 tys.
głosów od poprzednich wyborów, a mi udało się uzyskać większe poparcie od społeczeństwa. Niestety
zabrakło ok 3 tys. głosów na listę aby uzyskać 2 mandaty do sejmiku, ponieważ miałam 2
wynik na liście i uzyskała bym status radnej sejmiku mazowieckiego. 10 wynik spośród
170 kandydatów którzy starali się uzyskać mandat radnego których przypada 9 na
nasz okręg uważam za sukces.
Nie wycofuję się z życia publicznego i dalej będę starać się
działać na poprawę życia w regionie. Mam nadzieję, że moje starania zostaną
docenione i spotkam się z pozytywnym odbiorem mojej osoby.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz