Dziękuję wszystkim za oddane głosy na moją osobę.
Dalej czekam na oficjalne wyniki które będą najprawdopodobniej w środę. Pewnie Platforma Obywatelska osiągnęła gorszy wynik lecz nie chcę wyprzedzać faktów. Poczekam spokojnie na rezultaty. Wierzę w końcowy sukces...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz