wtorek, 18 listopada 2014

Wybory wybory i po wyborach...

Dziękuję wszystkim za oddane głosy na moją osobę.

Dalej czekam na oficjalne wyniki które będą najprawdopodobniej w środę. Pewnie Platforma Obywatelska osiągnęła gorszy wynik lecz nie chcę wyprzedzać faktów. Poczekam spokojnie na rezultaty. Wierzę w końcowy sukces...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz