wtorek, 6 września 2011

Rozpoczecie szkoły

Wicestarosta Marta Sosnowska wzięła udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2011/2012 w Zespole Szkół Nr 1 im, K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim.

Podczas uroczystości w imieniu Zarządu Powiatu Sokołowskiego złożyła podziękowania za wieloletnią pracę ba stanowisku Dyrektora Bursy Międzyszkolnej Pani Annie Paplińskiej wręczając jej okolicznościowy list i kwiaty.
W przemówieniu Wicestarosta mówiła o wprowadzonych zmianach w placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Sokołowski oraz o planach na najbliższą przyszłość – i tych dotyczących prac inwestycyjnych w ZS1  jak i tych związanych z realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszy Społecznego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz