środa, 25 maja 2011

Ważne zwycięstwo MKP Pogoń Siedlce!!



Gratuluję piłkarzom MKP Pogoń Siedlce zwycięstwa nad wiceliderem Bronią Radom! Mecz który został rozegrany dnia 24.05.2011r w Kozienicach zakończył się wynikiem 3:2 dla Pogoni. To zwycięstwo ma ogromne znacznie w układzie tabeli gdyż dało zespołowi z Siedlec przewagę punktową nad drugą w tabeli Bronią Radom.Mam nadzieję, że ten sukces przyczyni się znacznie do awansu czego życzę piłkarzom i działaczom sportowym działającym w klubie.

Więcej na stronie: MKP Pogoń Siedlce

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz